اپلیکیشن حضور و غیاب کارمندان نانوواچ

با استفاده از برنامه اپلیکیشن حضور و غیاب کارمندان نانوواچ ساعت کار کارمندان خود را محاسبه و بررسی کنید. در حقیقت کافیست با یک کلیک ساده، حضور کارمندان را ثبت کنید. همچنین کارمندان را می توانید در مکان هایی غیر از ساختمان اداری تان، با اپلیکیشن حضور و غیاب کارمندان نانوواچ چک کنید. اپلیکیشن حضور و غیاب کارمندان نانوواچ، شما را از موقعیت جغرافیایی کارکنان آگاه می کند و به مدیران منابع انسانی گزارش های زمان حضور را با در عرض چند ثانیه تهیه کرده و دریافت حقوق و دستمزد برای همه کارمندان را طی 5 دقیقه میسر می سازد.

اپلیکیشن حضور و غیاب کارمندان نانوواچ  راه حلی برای ردیابی کارمندان، با در نظر گرفتن زمان و مدت حضور است. اپلیکیشن حضور و غیاب کارمندان نانوواچ برای تیم های 20 تا 500 کارمند مناسب است. البته اگر تعداد کارمندان شما بیش از این تعداد باشد؛ می توانید از نسخه سازمانی پیشرفته آن استفاده کنید. اپلیکیشن حضور و غیاب کارمندان نانوواچ یک راه حل مبتنی بر وب است که ردیابی زمان، نظارت بر جلسه کاری با استفاده از رایانه، تبلت یا گوشی را فراهم ساخته و امکانات دیگری مانند یادآوری جلسات، ضبط تصویر ، ارسال صورتحساب، ابزارهای گزارش دهی، ادغام و موارد دیگر را فراهم می کند.

اپلیکیشن حضور و غیاب کارمندان نانوواچ

ویژگی های اپلیکیشن حضور و غیاب کارمندان

 • ردیابی کارکنان: پیگیری زمان حضور و ارزیابی مکان جغرافیایی برای کارمندانی که همیشه در حال حرکت هستند.
 • برنامه ریزی: قبل از شروع حرکت مسیرهایی را که کارمندان باید طی کنند؛ می توانید برنامه ریزی کرده و در زمان صرفه جویی کنید.
 • مسیرهای ASSIGN: شما می توانید مسیرهای برنامه ریزی شده ای را به کارمندان اختصاص دهید.
 • بررسی تکمیل مسیرهای برنامه ریزی شده: مدیران می توانند مسیرهای طی شده را به صورت آنلاین مشاهده کنند.
 • پایش زمان ورود به مکان مورد نظر با عکس و توضیحات.
 • محاسبه کل زمان صرف شده در هر مکان.

همانطور که در مقالات قبلی هم به آن اشاره کرده ایم؛ ادغام اپلیکیشن حضور و غیاب کارمندان نانوواچ با ماژول های زمان و حضور و غیاب باید به گونه ای باشد که تمام اقدامات مرتبط برای دریافت حقوق و دستمزد انجام شود.

اپلیکیشن حضور و غیاب کارمندان معمولاً توسط بسیاری از افراد ، شرکت های کوچک و بزرگ ، سازمان های دولتی و افراد مورد استفاده قرار می گیرد. به دلیل انعطاف پذیری شغل های مختلف ، در بسیاری از مواقع افراد مجبورند در خارج از ساختمان فیزیکی کار کنند. بنابراین چگونه می توان زمان صرف شده در کارهایی را که دور از میز انجام می شود ردیابی کرد؟ این جایی است که ردیابی حضور کارمندان با تلفن همراه به شما کمک می کند.

نصب اپلیکیشن حضور و غیاب کارمندان نانوواچ و از طریق تلفن به کار خود ادامه می دهد.

نسخه اپلیکیشن حضور و غیاب کارمندان نانوواچ، به راحتی در دسترس است و شما می توانید هر جا که هستید، آن را با خود ببرید. تمام آنچه که نیاز است تلفن هوشمند شماست!

ویژگی های اپلیکیشن حضور و غیاب کارمندان

چرا اپلیکیشن حضور و غیاب کارمندان

غیبت کارمندان برای بسیاری از سازمانها یک مشکل اساسی است. در سال 2017 وزارت کار ایالات متحده (DOL) تخمین زد که تقریباً  میزان حضور 3 درصد از نیروی کار در هر روز معین نبوده است. میزان بالای غیبت در سازمانها موجب کاهش بهره وری، روحیه و هزینه های موقت کار خواهد شد.

مباحث زیر در اپلیکیشن حضور و غیاب کارمندان برای مدیریت حضور کارمندان لازم است تا مورد بررسی قرار گیرد:

 • هزینه های مستقیم و غیرمستقیم غیبت.
 • جمع آوری داده های حضور و غیاب برای سازمان.
 • اندازه گیری هزینه غیبت.
 • محاسبه نرخ غیبت.
 • استراتژی هایی با هدف پرداختن به موضوعات ویژه حضور در سازمان.
 • موضوعات حقوقی که هنگام طراحی و اجرای استراتژی های کنترل غیبت به اجرا در می آیند.

البته بسیاری از سازمان ها هنوز مشکل عدم حضور کارمندان را دست کم می گیرند و چنین غیبت ها را بخشی از هزینه انجام کار  می دانند.

هزینه های غیبت کارکنان، شامل هزینه های سخت (مثلاً حقوق ، مزایا و کارگران جایگزین) و هم هزینه های نرم (مثلاً کاهش روحیه، که باعث کاهش بهره وری می شود) می باشد. که با برنامه ریزی دقیق و طراحی سیاست ها ، مدیریت غیبت و اداره آن و مقابله با دلایل اساسی (به عنوان مثال ، مسائل بهداشتی ، روحیه کارکنان) ، یک سازمان می تواند به طور چشمگیری تأثیر غیبت کارمندان را کاهش دهد.

چرا اپلیکیشن حضور و غیاب کارمندان

کنترل کارکنان با اپلیکیشن حضور و غیاب کارمندان

اپلیکیشن حضور و غیاب کارمندان موجب می شود تا کارشناسان منابع انسانی بتوانند حضور کارمندان را تحت نظر داشته باشند. از متداول ترین آنها عبارتند از:

 • گزارش غیبت.
 • گزارش ساعت هفتگی.
 • سیاست های حضور و غیاب.
 • چه مشکلاتی در حضور و غیاب وجود دارد.
 • چرا مشکلات وجود دارد.
 • کدام راه حل مناسب است.

در حقیقت اپلیکیشن حضور و غیاب کارمندان باعث می شود تا کارمندان شما به طور کاملا نامحسوسی ردیابی شوند. کارمندان یا هر شخص دیگری نتواند داده های حضور محرمانه را به راحتی تغییر دهد. سیستم حضور و غیاب شما دارای عملکردهای مهم مانند مصوبات چند سطحی، ارسال تلفن همراه و ادغام بیومتریک است و اطلاعات کافی برای تصمیم گیری در مورد کسب و کار وجود دارد.

پنج ویژگی اساسی اپلیکیشن حضور و غیاب کارمندان

همه سیستم های مدیریت حضور و غیاب به طور مشابهی ایجاد نمی شوند. برخی از آنها عملکرد بهتری نسبت به سایرین دارند. وقتی به دنبال یک راه حل جدید در فن آوری اطلاعات و ارتباطات سازمانی هستید؛ طبیعتاً می خواهید بهترین ها را انتخاب کنید. از طرفی دیگر هم هر سازمان ممکن است نیازهای منحصر به فردی داشته باشد. به همین دلیل تعدادی از ویژگی های اساسی اپلیکیشن حضور و غیاب کارمندان آورده شده است:

 1. اپلیکیشن حضور و غیاب کارمندان مبتنی بر وب

رهبران منابع انسانی با داشتن یک اپلیکیشن حضور و غیاب کارمندان مبتنی بر وب که ردیابی، جمع آوری، ذخیره و نمایش به روز، صفحه زمانی را نشان می دهد؛ می توانند از صفحات گسترده و پرونده های کاغذی خلاص شوند. با اطلاعات کارمندان و جزئیات حضور آن ها در اپلیکیشن حضور و غیاب کارمندان:

 • دقت را افزایش دهید.
 • از یکپارچگی داده ها اطمینان حاصل کنید.
 • بهره وری کارمندان را بهبود بخشید.
 • کارهای اداری را کاهش دهید.
 • هزینه های پایین تر مدیریتی داشته باشید و
 • بهره وری کارمندان HR را افزایش دهید
 1. کار از راه دور

با استفاده از اپلیکیشن حضور و غیاب کارمندان، سازمان ها می توانند از استعداد کارمندانی که مایل نیستند در یک محفظه اداری محبوس شوند، استفاده کنند. آنچه مدیران سازمان های مجازی نیاز دارند؛ یک سیستم مدیریت حضور و غیاب مبتنی بر اپلیکیشن حضور و غیاب کارمندان و همیشه در دسترس است که ساعتهای زیادی کارمندان را تحت نظر داشته باشد.

برنامه زمانبندی شده مبتنی بر اپلیکیشن حضور و غیاب کارمندان به سازمان ها امکان می دهد تا ساعت های کاری کارمند را از راه دور رصد کنند. داده های جمع آوری شده در این اپلیکیشن در هر زمان و هر مکان، توسط مدیران و کارمندان منابع انسانی در دسترس است.

 1. بررسی درخواست ها به صورت آنلاین

یک اپلیکیشن حضور و غیاب کارمندان باید شامل یک ماژول فردی برای درخواست ها داشته باشد. نظارت بر غیبت کارکنان به اندازه نظارت بر حضور کارمندان مهم است. در اپلیکیشن حضور و غیاب کارمندان، مرخصی ناشی از بیماری یا تعطیلات و حتی درخواست های معوقه باید به راحتی و با یک نگاه قابل مشاهده، پیگیری و تصویب / رد باشد.

مدیریت غیبت کارکنان سازمان، جنبه مهمی در مدیریت منابع انسانی است و مدیریت زمان نادرست می تواند منجر به نارضایتی کارکنان، افت بهره وری، تأخیر در تحویل پروژه و حتی گردش مالی کارمندان شود. ماژول حضور خودکار اپلیکیشن حضور و غیاب کارمندان، صفحات گسترده و ایمیل را حذف کرده و جزئیات علت عدم حضور کارکنان را با تقویم سازمانی ادغام می کند.

 1. انطباق سیاست ها و گزارش ها

با پیاده سازی اپلیکیشن حضور و غیاب کارمندان، سازمان ها می توانند بدون صرف تلاش زیاد اجرای راهبردها و مقررات را تضمین کنند. طبق راهبرد های اشتغال ، هر کارمند حق تعطیلات ، تعطیلات و پرداخت اضافه کار مشخصی را دارد که در عین حال وظیفه کارفرمایان این است که اطمینان حاصل کنند کارکنانشان برای استراحت، زدودن استرس و فشار زندگی کاری، از زمان کافی برخوردار هستن یا خیر؟ راه حل های مدیریت زمان اپلیکیشن حضور و غیاب کارمندان، به کارفرمایان اجازه می دهد تا سیاست ها و مقررات انعطاف پذیری را داشته باشند.

 1. ادغام و گزارش دهی

یک اپلیکیشن حضور و غیاب کارمندان باید با سایر نرم افزارهای HR مانند حقوق و دستمزد ، حسابداری و موارد دیگر ادغام شود. این امر نه تنها باعث صرفه جویی در وقت کارکنان منابع انسانی می شود؛ بلکه باعث بهبود دقت داده ها، جلوگیری از خطاهای حقوق و دستمزد و نیز محرمانه بودن اطلاعات می شود.

مزایای اپلیکیشن حضور و غیاب کارمندان

صرف نظر از اینکه شما یک شرکت نوپا یا یک شرکت صاحب تجربه و با قدمت طولانی هستید؛ اپلیکیشن حضور و غیاب کارمندان می تواند تفاوت زیادی در میزان عملکرد فرآیند ها در شرکت شما ایجاد کند.

در اینجا دلایل وجود یک سیستم مدیریت حضور که می تواند به شرکت شما سود برساند عبارت است از:

 • می تواند گزارش های متناسب و بصری متناسبی را ایجاد کند
 • ایجاد لنزی کاربردی در مورد علل روند خاموشی کارکنان و ارائه الگوهای تغییر کارایی
 • تأثیر مثبت در عملکرد سازمان
 • افزایش دقت و انسجام در پردازش حضور و غیاب
 • بهره وری کارکنان را به میزان قابل توجهی بهبود می بخشد
 • سیاست ها و مقررات سازمانی را اعمال می کند
 • خطرات سرقت زمان و خطاهای دستی را از بین می روند.
 • انتخاب یک سیستم مدیریت حضور و غیاب
انطباق سیاست ها و گزارش ها

رعایت اصل برابری با اپلیکیشن حضور و غیاب کارمندان

هنگام رعایت اصلی برابری در مورد کارکنان به این مسئله توجه می شود که مبادا در یک سازمان به کارکنانی که شغل همانند و حضور و غیاب یکسانی دارند؛ حقوق و مزایای متفاوتی پرداخت شود. اصولا سازمان ها می کوشند برای رعایت اصل برابری بین کارکنان از شاخص های یکسانی استفاده کنند: عضویت در سازمان، ارشدیت، مهارت و عملکرد.

از آن جا که برای تصمیم های متعدد مدیریتی از داده های متعلق به ارزیابی عملکرد استفاده می شود؛ پنداشت کارکنان درباره رعایت عدالت در گردآوری داده ها و ارزیابی عملکرد بسیار اهمیت دارد. رعایت عدالت سازمانی در شیوه اجرا منوط به این است که کارکنان فرآیند تصمیم گیری های اداری را منصفانه بدانند. یکی از راهکارهای جدید سازمانی، اپلیکیشن حضور و غیاب کارمندان نانوواچ است که می تواند به شفافیت ارزیابی عملکرد کمک قابل توجهی نماید.

با استفاده از یک اپلیکیشن حضور و غیاب کارمندان، متخصصان منابع انسانی می توانند افزونگی داده ها را حذف کنند؛ خطاهای دستی را کاهش دهند و در وقت با ارزش کارمندان صرفه جویی کنند. این سیستم بهره‌وری کارمندان را بهبود می بخشد و  ساعت کاری کارمندان را به طور کاملا هوشمندانه ردیابی می کند.

رعایت اصل برابری با اپلیکیشن حضور و غیاب کارمندان

شکل گیری زیر سیستم روابط با کارکنان؟

اپلیکیشن حضور و غیاب کارمندان باعث می گردد تا زیر سیستم روابط با کارکنان به صورت زیر شکل گیرد:

 • مسائل مربوط به ماهیت کنترل و هماهنگی، درجه یا میزانی که انتظار می رود کارکنان هدف های سازمانی را همانند هدف خود بدانند.
 • و در نهایت برقراری توازن مابین رعایت قوانین سازمانی و اجرای اصل برابری در سراسر فرآیندها.
 • در برخی از سازمان ها هدف اصلی از پیاده سازی زیر سیستم های روابط کارکنان و سنجش حضور و غیاب این است که شیوه اعمال کنترل دیوان سالاری را تسهیل کرده و نسبت به رعایت مقررات به وسیله کارکنان، اطمینان قابل قبولی بدست آید.
 • گذشته از این که هدف سازمان و زیر سیستم روابط با کارکنان چه می باشد؛ اپلیکیشن حضور و غیاب کارمندان می تواند به تمامی این اهداف با کمک تکنولوژی وب و رایانش ابری پاسخگو باشد.

همچنین برخی از ویژگی هایی که کاربران اپ نانوواچ، آن ها را می پسندند عبارت است از:

 • مدیریت ساعات قابل پرداخت: ساعات اضافه کاری، غیر اضافه کاری، ماموریت، شب کاری و حتی ساعاتی که در دستمزد نباید لحاظ شوند؛ در این سیستم پیش بینی شده است.
 • نمایش تقویم هفتگی: تقویم هفتگی برای تمامی کارمندان به صورت کاملا اختصاصی قابل طراحی است.
 • اطلاعیه های بودجه: گزارشات بودجه آموزش، پژوهش، پاداش، مزایا، عیدی و… در اختیار مدیران به صورت آنلاین و آنی در دسترس است.
 • نقش ها و مجوزها: مجوز های دسترسی به اطلاعات تعریف شده است.
 • ورودی و خروجی ها: تمامی فرآیندها دارای خروجی و نتیجه مشخصی هستند.

خلاصه نامه های ایمیل هفتگی: ایمیل های سنی حذف و خلاصه ای از ایمیل های مهم و گزیده به صورت هفتگی در دسترس است

زیر سیستم روابط با کارکنان

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید