۷ اپلیکیشن برتر حضورغیاب در سال ۱۳۹۹

در گذشته شرکت‌ها و سازمان‌ها برای اینکه بتوانند ورود و خروج کارکنان خود را مدیریت و کنترل کنند، از دفاتری به نام دفاتر ورود و خروج استفاده می‌کردند. اما با گذشت زمان این دفاتر جای خود را به دستگاه‌های حضور و غیاب دادند. این دستگاه‌ها در ابتدای درب ورودی هر سازمان نصب شده و افراد هنگام ورود و خروج، زمان خود را توسط این دستگاه ثبت می‌کنند. اما امروزه با افزایش تکنولوژی این دستگاه‌ها هم جای خود را به اپلیکیشن‌های حضور و غیاب داده‌اند.

یکی از دغدغه‌های مدیران یافتن بهترین برنامه حضور و غیاب است. اپلیکیشن‌های بسیاری هستند، که می‌توانند به شما به عنوان صاحب کسب‌وکار کمک کرده و هرکدام از این اپلیکیشن‌ها، دارای ویژگی‌های منحصر به فردی نیز هستند.

اپلیکیشن‌های حضور و غیاب حتی دارای ویژگی‌های متفاوتی بوده، که افراد ممکن است که به خاطر یک سری از این ویژگی‌ها، یک اپلیکیشن را به دیگر اپلیکیشن‌های حضور و غیاب ترجیح دهند.

امروزه همه افراد، اعم از کارکنان شما دارای تلفن همراه (آیفون و یا اندروید) بوده، که شما می‌توانید با کمی آموزش به آنها، حضور و غیاب افراد را از طریق این اپلیکیشن‌ها مدیریت و یا کنترل کنید.

ما در این مقاله سعی داریم تا به بررسی ۷ اپلیکیشن برتر حضور و غیاب در سال ۱۳۹۹ پرداخته و شما را با ویژگی‌های مختلف آنها آشنا کنیم. ما در این مقاله اپلیکیشن حضور و غیاب نانوواچ را در این لیست گنجاده‌ایم و به بررسی ویژگی‌های آن نیز خواهیم پرداخت.

حضور و غیاب آنلاین نانوواچ

شروع قیمت: قیمت پایه از۷۲ هزار تومان در ۱۵ ماه برای هر کاربر

آزمایشی رایگان: ۲۱ روز رایگان

ویژگی‌ها: اپلیکیشن حضور و غیاب نانوواچ، از تکنولوژی جدید و به روز برخوردار بوده که دارای ویژگی‌های منحصربه‌فردی همچون اثرانگشت، سیگنال وای- فای، سیگنال موقعیت جغرافیایی و بلوتوث می‌باشد.

این اپلیکیشن دارای ویژگی‌های دیگری چون دارا بودن بسترابری، دسترسی به موقعیت جغرافیایی بازاریابان، پشتیبانی نامحدود از ثبت شعب، پشتیبانی نامحدود از کارمندان دورکار و فریلنسرها، پشتیبانی از سیستم حسابداری، کنترل و نظارت بازاریابان و پشتیبانی از انواع شیفت‌های چرخشی، شناور، ساعتی و شبکار نیز هست.

ezClocker time clock app

شروع قیمت: تا ۱۵ کارمند رایگان، بیش از ۱۵ کارمند ماهانه ۱۰ دلار

آزمایشی رایگان: ۳۰ روز

ویژگی‌ها: برنامه ezClocker آسان، ساده و مقرون به صرفه است. این برنامه به کارمندان این امکان را می‌دهد تا بتوانند از دستگاه‌های تلفن همراه خود جهت ثبت ساعت ورود و خروج استفاده کنند. همچنین با وجود برنامه GPS بر روی این اپلیکیشن، شما به عنوان یک کارفرما می‌توانید تا زمان و مکان کارمندان‌تان را مدیریت و تائید کنید.

کارکنان می‌توانند از طریق ezClocker زمانهای ورود و خروج خود را چک کرده و در صورت نیاز، این برنامه می‌تواند تا فیش حقوقی آنها را برایشان ایمیل کند. این اپلیکیشن بر روی انواع سیستم عامل‌های موبایل و حتی رایانه شخصی و ipad قابل نصب است.

https://www.deputy.com/

شروع قیمت: قیمت پایه از ۲.۵۰ دلاربرای هر کاربر به صورت ماهانه

آزمایشی رایگان: ۳۰ روز

ویژگی‌ها: این برنامه امکانات و ویژگی‌های همچون  کنترل و مدیریت حضور و غیاب پرسنل، برنامه ریزی تسک‌های کارمندان و انجام کار به صورت تیمی را دارا است. همچنین این برنامه امکان صدور فاکتور را برای مشتریان فراهم کرده، شما می‌توانید تا فاکتورها را صادر کرده، سپس آن را وارد نرم افزار حسابداری خود کنید.

همچنین این اپلیکیشن به شما این امکان را می‌دهد، تا برای هر کارمند فروش یک کد ویژه در نظر بگیرید و آن کد را در فاکتورهای هر کدام از کارمندان خود ذکر کنید. همچنین این برنامه دارای ویژگی‌ها و متغیرهای اضافی دیگری بوده که به شما جهت سهولت انجام کار کمک می‌کند.

https://www.tsheets.com/

شروع قیمت: قیمت پایه ۲۰ دلار در ماه (۸ دلار برای هر کاربر به صورت ماهانه)

آزمایشی رایگان: ۱۴ روز

ویژگی‌ها: این برنامه نیز برای ثبت زمان ورود و خروج کارکنان بوده و به آنها جدول زمانبندی را نمایش می‌دهد. حتی امکان ست کردن هشدارهایی در این برنامه وجود دارد. همچنین برنامه‌های مانند زمانسنجی نیز در این اپلیکیشن موجود است.

اپلیکیشن حضور و غیاب Tsheets به کارمندان این امکان را می‌دهد، تا پروژه‌ها و کارهای خود را از این طریق زمانبندی کنند. همچینین این برنامه قابل ادغام با هرگونه نرم افزار حسابداری نیز خواهد بود.

https://www.timesheetmobile.com/

شروع قیمت: قیمت پایه ۱۴.۹۹ دلار (۳.۴۹ دلار برای هر کاربر به صورت ماهانه)

آزمایشی رایگان: ۳۰ روز

ویژگی‌ها: این برنامه زمان ورود و خروج کارکنان را ثبت کرده و زمانیکه یک کارمند از محل کار دور شود، هشدارهای فوری را به مدیران ارسال می‌کند. همچنین زمانیکه که یک کارمند وارد محل کار شود، زمان ورود را نمایش می‌دهد. این برنامه نیز دارای ویژگی‌های اضافی نظیر پردازش سریع حقوق و دستمزد و سایر هزینه‌های مرتبط نیز هست.

اپلیکیشن Timesheet Mobile به کاربران این امکان را می‌دهد، تا با یکدیگر در ارتباط باشند و به یکدیگر در زمان‌های فوری پیام دهند. آنها همچنین می‌توانند، تا فایل‌های مرتبط را بارگذاری کرده و دستورالعمل‌های مربوطه را در آن مشخص کنند.

https://www.replicon.com/

شروع قیمت: قیمت پایه ۱۸ دلار به صورت ماهانه

آزمایشی رایگان: ۱۴ روز

ویژگی‌ها: این برنامه قابل نصب بر روی فن‌آوری نوینی مانند تبلت بوده و کارمند می‌تواند تا از ساعات کاری عکس بگیرد. همچنین این برنامه دارای ویژگی‌ها و ماژول‌هایی است، که می‌تواند تا از صفحات جداول اسکن کرده و این اطمینان را می‌دهد، که کارکنان نمی‌توانند تا هرگونه بازیگوشی کنند. این برنامه با داشتن برنامه ردیابی زمان Replicon، به کارمندان این امکان را می‌دهد تا شیفت‌های اختصاص یافته را در آن مشاهده کنند و حتی می‌توانند تا درخواست‌های خود را در آن ثبت کرده وسپس وضعیت درخواست‌های خود را بررسی کنند.

https://toggl.com/

قیمت شروع: قیمت پایه ۱۰ دلار به صورت ماهانه

آزمایشی رایگان: ۳۰ روز

ویژگی‌ها: این برنامه جزوء برنامه‌های معروف بوده که از ویژگی‌های متنوعی از جمله امکان ارائه هرگونه گزارش‌دهی مانند گزارش کلیه پروژه‌ها، مشتریان و حتی ساعات کاری تیم را ارائه می‌دهد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید