ویژگی های منحصر به فرد دانلود رایگان نرم افزار شیفت بندی پرسنل

گاهی اوقات سازمان ها، خدمات وسیعی را به مشتریان خود ارائه می دهند که طراحی سیستم شیفت بندی پرسنل خاصی ضرورت می یابد. در این مقاله به بررسی این موضوع خواهیم پرداخت که ویژگی های منحصر به فرد دانلود رایگان نرم افزار شیفت بندی پرسنل چیست؟ و در ادامه نیز خواهیم دید که با توجه به این شیفت بندی، بسته های پاداش که مبین مجموعه پاداش هایی است که کارکنان از سازمان دریافت می کنند؛ چگونه تخصیص می یابد.

برنامه ریزی با دانلود رایگان نرم افزار شیفت بندی پرسنل

با ورود به دهه جدید، اهمیت برنامه ریزی نیروی کار استراتژیک رو به رشد است. در این قسمت، پنج روش شاخص برای ایجاد یک برنامه کاری با دانلود رایگان نرم افزار شیفت بندی پرسنل یاد خواهید گرفت:

 • نیازهای منابع انسانی خود را بفهمید و سپس برنامه کارمندان را مطابق با آن نیازها ایجاد نمایید.
 • بر اساس مهارت و در دسترس بودن، کارگران را شیفت بندی کنید.
 • با ایجاد تنظیمات سریع و برقراری ارتباط با کارگران، تغییرات برنامه را مدیریت کنید.
 • اثربخشی استفاده و دانلود رایگان نرم افزار شیفت بندی پرسنل را اندازه بگیرید، از داده های برنامه ریزی شده سایر شرکت ها یاد بگیرید و روند برنامه ریزی را همزمان با آن تنظیم کنید.
 • برای حل برخی از سخت ترین چالش های کسب و کار خود از فناوری های به روز برنامه ریزی کارمندان، مانند اپلیکیشن و نسخه تحت ویندوز نانوواچ استفاده کنید.
 • دانلود رایگان نرم افزار شیفت بندی پرسنل برای سرویس دهی به مشتریان در هر ساعت روز استفاده می شود. به عنوان مثال، یک شرکت توسعه نرم افزاری در وب سایت خود اذعان دارد که خدمات مشتری و پشتیبانی فنی از دوشنبه تا یکشنبه ، 7 صبح تا 10 بعد از ظهر در دسترس است.
 • افرادی که در ابتدا و انتهای شیفت کار می کنند، زمان کار متقاطعی با سایر کارمندان را دارند ، اما در دانلود رایگان نرم افزار شیفت بندی پرسنل برای ارائه پوشش دهی بیشتر اصلاح شده است. به عنوان مثال، یک کارمند ممکن است از 7 صبح تا 4 بعد از ظهر کار کند، در حالی که ممکن است یک کارمند دیگر 1 بعد از ظهر کار کند. تا 10 بعد از ظهر. این برنامه ریزی با نرم افزار حضور و غیاب نانوواچ میسر شده است.
برنامه ریزی با دانلود رایگان نرم افزار شیفت بندی پرسنل

اختیاراتی که بعد از دانلود رایگان نرم افزار شیفت بندی پرسنل خواهید داشت

 1. شیفت های کاری طولانی و اضافه کاری را در حداقل ممکن نگه می دارد.
 2. شیفت های متوالی و شبانه یک کارمند را به حداقل می رساند.
 3. خیلی سریع شیفت ها را تغییر نمی دهد.
 4. از تعویض چند روز کار با چند روز تعطیل خودداری می کند.
 5. چرخش در جهت عقربه های ساعت، به کارمندان فرصت بیشتری می دهد تا به برنامه های جدید عادت کنند. به عبارت دیگر، از شیفت روز به سمت شیفت بعد از ظهر به شیفت شب و بازگشت به روز می چرخد و برخلاف چرخش از شیفت روز به شیفت شب به شیفت عصر بعد از ظهر به شیفت شب و ….
 6. تعطیلات آخر هفته را به کارگران شیفت شب اختصاص می دهد تا برخی از وقت خود را با دوستان و خانواده بگذرانند.
 7. برنامه های شیفت را قابل پیش بینی می سازد تا کارگران بتوانند از قبل برنامه ریزی کنند.
 8. با دانلود رایگان نرم افزار شیفت بندی پرسنل، خواهید دید که این نرم افزار طول شیفت کاری را روی بار کار تنظیم می کند. به عنوان مثال کار بدنی سنگین، کار یکنواخت یا کار به شدت ذهنی می تواند در شیفت های زمانی کوتاهتری انجام شود.
 9. اگر کارمندان انجام فعالیت های بدنی تکراری یا بلند کردن ابزار آلات سنگین را به عهده داشته باشند، استراحت های کوتاه زمانبندی شده در این نرم افزار می تواند به بهبود عضلات آن ها کمک کند.
دانلود رایگان نرم افزار شیفت بندی پرسنل

در هنگام دانلود رایگان نرم افزار شیفت بندی پرسنل چه باید کرد؟

 1. برنامه های شیفت را از قبل به خوبی برنامه ریزی کنید: شاید این عبارت معروف را شنیده باشید که زمان همه چیز است. شیفت بندی پرسنل زمان بیشتری را برای آماده سازی و تغییر مبادله مورد نیاز کارکنان را فراهم می کند.
 2. برنامه ریزی: در هنگام دانلود رایگان نرم افزار شیفت بندی پرسنل از کارکنان خواسته می شود قبل از شروع یا تغییر کار خود تماس بگیرند و تأیید کنند که در دسترس هستند. برنامه ریزی کارمندان در هنگام تغییرات و ارسال اطلاعات آنها بهترین حالت است و می تواند هزینه بیشتری را برای شما صرفه جویی کند. در هنگام شیفت بندی توجه کنید که برنامه ها باید نه تنها برای مدیر بلکه برای کارمند هم قابل پیش بینی باشند. تا همین اواخر، بیشتر خرده فروشان برنامه ریزی تماس تلفنی را انجام می دهند اما به دلیل فشار شدید نظارتی و عمومی ، صاحبان این کسب و کار قول داده اند که به برنامه ریزی تماس های تلفنی پایان دهند.
 3. چشم خود را باز نگه دارید: دانلود رایگان نرم افزار شیفت بندی پرسنل فقط مختص خرده فروشان نیست بلکه در صنایع دیگر نیز بسیار مهم است. وقتی نوبت به پیمانکاران می رسد در هنگام دانلود رایگان نرم افزار شیفت بندی پرسنل؛ جایی است که پول در آن است. یک تصور غلط رایج وجود دارد که اضافه کاری هیچ هزینه ای برای شما ندارد چرا که تمام هزینه های ثابت با توجه به استاندارد یک هفته کار 40 ساعته در نظر گرفته شده است.
 4. پاسخ به موقع به مشتریان: اگر می خواهید نیروی انسانی لازم را در تمامی ساعت ها داشته باشید؛ باید سریع به تغییرات کسب و کار پاسخ دهید. تغییرات به طور خودکار به کارمندان اطلاع داده می شود و در صورت رضایت می توانند شیفت جدیدی را انتخاب و یا حتی از شیفت های اضافی استفاده کنند.
 5. توزیع عادلانه (و هوشمند): هنگام برنامه ریزی برای تغییر شیفت کارمندان، می توانیم آن ها را تحت تأثیر عادت هایی قرار دهیم که در طول زمان ایجاد کرده ایم. برخی از شما به حداقل یک کارمند احتیاج دارید که بتواند در شیفت عصر هم کار کند بنا بر این باید به برنامه تغییرات هم به خوبی فکر کنید.
 6. امکان تعویض شیفت را ساده کنید.
دانلود رایگان نرم افزار شیفت بندی پرسنل

سناریوی پس از دانلود رایگان نرم افزار شیفت بندی پرسنل

متوسط ​​ساعات کار برای برنامه های شیفت کاری 12 ساعته بر اساس ​​هفته کاری 42 ساعته است. در بیشتر برنامه های 12 ساعته ، نیمی از هفته های کاری 36 ساعت (سه شیفت 12 ساعته) و نیمی از 48 ساعت (چهار شیفت 12 ساعته) است. قبل از هر چیز، از خود بپرسید که آیا برنامه رایگان مقرون به صرفه ترین راه برای استفاده از کارکنان شما است؟

و آیا اندازه کارمندان شما مضرب 4 نفر است؟ بیشتر برنامه های 24/7 از 4 کارمند استفاده می کنند. اگر 6 کارمند یا تعداد دیگری داشته باشید که به طور مساوی 4 قابل تقسیم نیست، این برنامه 4 با چهار کارمند باعث استفاده بهینه از کارکنان شما نخواهد شد.

در حقیقت دانلود رایگان نرم افزار شیفت بندی پرسنل در بسیاری از صنایع و زمینه ها از جمله نیروی انتظامی، نظامی ، امنیتی ، بهداشتی ، خرده فروشی ، رستوران ها ، مهمان نوازی ، فروشگاه های مواد غذایی ، حمل و نقل ، ایستگاه های آتش نشانی ، فروشگاه های راحتی ، مراکز تماس با خدمات مشتری ، روزنامه ها ، و رسانه ها شیفت بندی سازمان هایی که لازم است در 24 ساعت کارکنانی را داشته باشند: مانند زندان ها ، خانه های سالمندان ، هتل ها و خوابگاه های دانشگاه کاربرد دارد.

ارتباط بسته های پاداش با نرم افزار نانوواچ

بسته های پاداش زمانی بیشترین کارایی و اثربخشی را دارند که متناسب با سازمان طراحی شده باشند. با این حال برخی عناصر بسته های پاداش در تمام سازمان ها مشترک است. پرداخت مبنا نوعی جبران خدمت است که حقوق و مزایای ثابت و مشخصی را در بر می گیرد. این حقوق و مزایای ثابت در کارکنان احساس امنیت ایجاد می کند و حداقل دریافتی را برای آن ها تضمین می نماید. پرداخت مبنا به عملکرد بستگی ندارد، در نتیجه در ایجاد انگیزه برای عملکرد بهتر کارایی ندارد.

مزایا، نوعی دیگر از عناصر بسته های پاداش است که پاداش هایی غیر از حقوق و دستمزد را شامل می شود. طبق قوانین و مقررات، سازمان ها موظفند مزایای یکسانی را برای تمام کارکنان فراهم آورند؛ بنابراین، مزایا نیز در زمره پرداخت های احتمالی قرار نمی گیرد. در واقع مزایا مجموعه پاداش های بلند مدتی را در بر می گیرد که تعلق خاطر و وفاداری کارکنان را به همراه می آورد. این ویژگی، مزایا را به عنصری ارزشمند برای سازمان های دارای جهت گیری بازار کار داخلی تبدیل می کند.

پاداش های فردی نوعی پاداش احتمالی است که بر اساس عملکرد فردی پرداخت می شود. پاداش های گروهی  و ارزیابی میزان زمان حضور فرد در گروه با استفاده از دانلود رایگان نرم افزار شیفت بندی پرسنل، نوعی دیگر از پاداش های احتمالی است که بر مبنای عملکرد جمعی گروه یا سازمان پرداخت می شود.

ارتباط بسته های پاداش با نرم افزار نانوواچ

مدیریت مشوق های سازمانی با دانلود رایگان نرم افزار شیفت بندی پرسنل

مدیریت مشوق های سازمانی نانوواچ، یک نرم افزار رایانه ای است که به سازمان ها در مدیریت سیستم های حقوق و دستمزد کمک می کند. این نرم افزار منحصر به فرد، مختص هر سازمان طراحی می شود. بدین ترتیب سازمان ها می توانند از روشی بهینه و اختصاصی با هزینه ای نسبتا معقول استفاده کنند. برنامه های این سیستم، غالبا مبتنی بر شبکه و شامل اطلاعات منابع متعدد است. این اطلاعات در جعبه ابزارهای گوناگون قرار می گیرد تا از طریق آن بتوان نتایج عملکرد افراد و گروه ها را مشخص کرد. کارکنان می توانند اطلاعاتشان را به روز کنند و خلاصه ای دقیق و بهنگام از نتایج عملکردشان دریافت نمایند. نرم افزار می تواند به آسانی به روز شود و بر اساس تغییرات اعمال شده در نحوه محاسبه کمیسیون و سایر اشکال مشوق ها و پاداش ها تغییر کند. همچنین سازمان ها می توانند با دانلود رایگان نرم افزار شیفت بندی پرسنل، سیستم های پاداش را به اهداف استراتژیک ارتباط دهند.

مدیریت مشوق های سازمانی با دانلود رایگان نرم افزار شیفت بندی پرسنل

قابلیت های درنظر گرفته شده در دانلود رایگان نرم افزار شیفت بندی پرسنل

مشاغل سازمانی، دارای تنوع و اختلافات زیادی با هم هستند و هر یک ویژگی های خاص خود را دارند. اما یکسری از معیارهای ارزیابی در همه مشاغل با توجه به نوع شغل و شیفت کاری یکسان است. این سیستم سنجش عملکردی با استفاده از دستگاه، دارای خصوصیات زیر است که برنامه نویسان نانوواچ برای ارزیابی عملکرد به آن ها توجه کرده اند:

 1. منصفانه بودن: معیارهای ارزیابی در دانلود رایگان نرم افزار شیفت بندی پرسنل، باید از نگاه ارزیابی شوندگان عادلانه تلقی شود.
 2. اعتبار و پایایی: معیار ارزیابی باید به گونه ای طراحی شود که درست خصیصه مورد نظر را بسنجد نه چیز دیگری را. معیار ارزیابی در این نرم افزار هم باید در زمان های متفاوت، کم و بیش نتایج یکسانی را نشان دهد و سنجش آن به وسیله افراد یا روش های مختلف تاثیری در نتایج ان نداشته باشد.
 3. متمایز سازی عملکرد بالا و پایین: معیارهای ارزیابی عملکرد باید پس از دانلود رایگان نرم افزار شیفت بندی پرسنل، تفاوت های عملکرد میان کارکنان را تشخیص داده، به علاوه کارکنان را بر اساس نوع عملکرد، از هم متمایز سازد تا به مدیران در گرفتن تصمیماتی مثل تصمیمات پرداخت، ترفیع مقام یا مشخص نمودن نیازهای آموزشی کمک کند.
 4. قابلیت کنترل: معیار ارزیابی باید تحت کنترل فرد یا کارمند باشد؛ یعنی اگر کارمندی تمایل داشته باشد و برای او فرصت و امکانات مناسبی فراهم باشد بتواند با استفاده از سیستم های انسانی و غیر انسانی در جهت بهبود عملکردش تلاش کند.
 5. تناسب با استراتژی: برای توضیح بیشتر فرض کنید که استراتژی سازمان مبتنی بر مشتری مداری است؛ در این صورت سیستم مدیریت عملکرد و نرم افزار نانوواچ، لازم است تا به سنجش انواع رفتارهایی بپردازد که موجب خدمت رسانی خوب به مشتریان شود و به کارکنان سازمان برای بهبود رفتارهای متناسب با مشتری مداری فیدبک لازم را بدهد.
 6. قابلیت پذیرش: استاندارد ها و معیارهای عملکرد باید در سازمان پذیرفته شود؛ از این رو دانلود رایگان نرم افزار شیفت بندی پرسنل و نصب آن در سیستم نباید وقت زیادی بگیرد و باید عملی باشد.
 7. سیستم مدیریت عملکرد، نباید به گونه ای باشد که موجب بدنامی، آبروریزی یا شکل گیری تصویر غلط شود. منظور از آبروریزی در این جا؛ اطلاعات نادرست، غیر منصفانه یا غیر مرتبط است. اگر فرد عملکرد ضعیفی دارد، اشاعه آن آبروریزی محسوب نمی شود ولی اگر عملکرد بالایی دارد و پس از دانلود رایگان نرم افزار شیفت بندی پرسنل یافتیم که از نظر حضور و غیاب مشکلی ندارد؛ از منظر حقوقی و اخلاق کاری درست نیست به خاطر مسائل غیر کاری با او برخورد شود.
دانلود رایگان نرم افزار شیفت بندی پرسنل

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید