هم قدم و هم نفس، برای ایران، برای زندگی

نانوواچ در این روزهای سخت با پیوستن به کمپین #نفس همواره مسؤلیت اجتماعی خود در برابر مردم عزیز ایران به جا می‌اورد، امید است هر چه سریعتر با همکاری یکدیگر از این روزهای سخت گذر کرده و به روزهای پر شور و امید گذشته برگردیم.

روزهای سختی است، برای همه ما ایرانیان؛ برای تک تک مردم ایران، برای فعالان اقتصادی، برای کسب و کارهای خرد و برای کل اقتصاد کشور. روزهایی که نفس هموطنان مان در جای جای کشور به شماره افتاده است. روزهایی که بنگاه های اقتصادی مان در بهت و سردرگمی غیرمنتظره ای به سر می برند و نه تنها نگران بقای شان هستند بلکه نمی دانند که چگونه از با ارزشترین دارایی های خود یعنی نیروی انسانی خود مراقبت کنند. ترس و نگرانی در گوشه و کنار شهرهای ما خانه گزیده است و کشور با بسته شدن مرزهایش در قرنطینه قرار گرفته است.

ما فعالان اقتصادی بخش خصوصی کشور با آگاهی از مسئولیت های اجتماعی و میهنی مان و باور به آنکه افزایش عمق و طول زمان این همه گیری آسیب های جدی به اقتصاد کشور و به کسب و کار همه فعالان اقتصادی خواهد زد؛ تلاشی را آغاز کرده ایم تا نقش خودمان را در مقابله با بحران ویروس کووید-19 بازی کنیم؛ تلاشی برای کاستن از دردها و رنج ها.

نفس، پویش فعالان اقتصادی دغدغه مند بخش خصوصی برای عبور از بحران است که با حمایت و همراهی اتاق های بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سراسر کشور و صدها تشکل بخش خصوصی آغاز به کار کرده است. این پویش اهداف زیر را به صورت هدفمند و منسجم دنبال می کند.

  • هم اندیشی در انواع فعالیت هایی که بخش خصوصی می تواند در مقابله با همه گیری ویروس کووید-19 انجام دهد
  • تدوین و انتشار دستورالعمل های لازم برای بنگاه های اقتصادی در مبارزه با بیماری
  • ساماندهی تشکل های بخش خصوصی در مقابله با بیماری و بسیج اعضای خود در این زمینه
  • گردآوری کمک های مالی برای تأمین کمبودهای لوازم و تجهیزات کلیدی در مقابله با بیماری و تهیه اقلام مربوطه
  • احصاء مشکلات بخش خصوصی، ناشی از این شرایط جدید در کشور و تلاش برای حل آنها با کمک اتاق های بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی کشور
  • تلاش و همکاری برای باز نگه داشته شدن مرزها بر تجارت خارجی کشور و کمک به استقرار تمهیدات بهداشتی و پروتکل های قرنطینه در مبادی صادراتی
  • طراحی و اجرای ابتکارات عملیاتی و نوآوری های راهبردی در مواجهه با بحران

کارگروه های هفت گانه این پویش فعالیت خود را در دو روز گذشته آغاز کرده و ضمن برگزاری همه جلسات کاری خود در فضای مجازی و بدون حتی یک دقیقه جلسه حضوری برای اهداف فوق برنامه ریزی نموده است که گزارش تصمیم گیری ها و دستاوردهای پویش متناسبا به اطلاع خواهد رسید.

با امید به اینکه با بهره گیری از توان کارآفرینان و مدیران کارآمد بخش خصوصی بتوانیم نقش موثری در این بحران جدی ایفا کنیم از همه شما فعالان اقتصادی کشور اعم از بنگاه های کوچک و بزرگ بخش خصوصی یا تشکل ها دعوت می کنیم به این پویش بپیوندید و همراه ما شوید تا هوای تازه را به سینه هایی که نفس در آنها حبس شده است بازگردانیم.

پویش فعالان اقتصادی برای عبور از بحران کووید-19

نانوواچ مطالعه مطلب زیر را به شما توصیه می‌کند

خدمات رایگان نانوواچ در راستای پویش نفس

نانوواچ به جهت پیوستن خود به پویش نفس تمامی خدمات خود را برای کسب و کارهایی که به تازگی به خانواده بزرگ نانوواچ بپیوندد به مدت محدود با کد زیر به صورت رایگان ارایه می‌دهد.

nafas-campain
ما-هم-نفس-نانوواچ
1 پاسخ

تعقیب

  1. […] ویروس کرونا در ایران سامانه حضور و غیاب نانوواچ به کمپین نفس که توسط فعالان اقتصادی ایجاد شده پیوست و آمادگی خود […]

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید